Najczęściej kupowane

Informacje

Ostatnio przeglądane

RCE 100 grzejnik panelowy ze sterowaniem elektronicznym Dimplex 1 kW

RCE 100

Nowy

Grzejniki panelowe do montażu ściennego serii RCE łączą w sobie wysoką jakość wykonania i nowoczesne wzornictwo. Zostały zaprojektowane na wzór tradycyjnych grzejników ale z nowoczesnymi elementami - pionowe kontury podkreślają subtelną formę, a wykończenie w białym kolorze dodaje im współczesnego charakteru.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

1 134,15 zł

Więcej informacji

Grzejniki panelowe do montażu ściennego serii RCE łączą w sobie wysoką jakość wykonania i nowoczesne wzornictwo. Zostały zaprojektowane na wzór tradycyjnych grzejników ale z nowoczesnymi elementami - pionowe kontury podkreślają subtelna formę, a wykończenie w białym kolorze dodaje im współczesnego charakteru.

RCE zostały wyposażone w szereg rozwiazań zorientowanych na wydajną, komfortową i oszczedną pracę. Funkcja „Eco-Start” decyduje o czasie załączenia grzejnika w celu osiągnięcia wymaganej temperatury w programie czasowym, „Dual-Element Technology" umożliwia natychmiastowe ogrzewanie dzieki zastosowaniu dwóch elementów grzejnych, gwarantując wydajność i doskonałą równowagę pomiędzy ogrzewaniem konwekcyjnym i promiennikowym.

Znaczną redukcję kosztów eksploatacyjnych zapewnia funkcja „otwarte okna”, która automatycznie zmniejsza moc grzewczą celu zapobiegania stratom w przypadku otwarcia okien.

RCE posiadają zaawansowany, inteligentny system sterowania z dotykowym wyświetlaczem o zmiennym kolorze (zmiana koloru uzależniona jest od aktualnej nastawy temperatury) umożliwiający zmianę temperatury, programu czasowego oraz ochronę przed mrozem. Zastosowane rozwiązania techniczne oraz design powodują, że RCE są doskonałym wyborem zarówno w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym, jak i komercyjnym.

Zalety:

 • Najwyższa jakość wykonania i atrakcyjny wygląd.
 • Zaawansowany, inteligentny dotykowy system sterowania, umożliwiający zmianę temperatury, programu czasowego oraz ochronę przed mrozem.
 • Wyświetlacz o zmiennym kolorze - zmiana koloru w zależności od aktualnej nastawy temperatury.
 • 24-godzinny oraz 7-dniowy zegar zapewniający maksymalne dopasowanie w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym.
 • Funkcja „Eco-Start” - grzejnik decyduje o czasie załączenia w celu osiągnięcia wymaganej temperatury w programie czasowym.
 • Dual-Element Technology - natychmiastowe ogrzewanie dzięki zastosowaniu dwóch elementów grzejnych, gwarantujący doskonałą równowagę pomiędzy ogrzewaniem konwekcyjnym i promiennikowym.
 • Niska masa termiczna, umozliwiajaca:

- szybszy czas nagrzewania pomieszczeń i niższe zużycie energii w porównaniu z grzejnikami olejowymi o podobnej mocy,
- szybka reakcja na zmiany temperatury pomieszczenia w celu zapobiegania przegrzaniu i stratom energii.

 • Funkcja „otwarte okna” automatycznie zmniejszająca moc grzewcza w celu zapobiegania stratom w przypadku otwarcia okien, a tym samym znacznie redukująca koszty eksploatacji.
 • Zakres regulacji od +5°C do +30°C (dokładność pomiaru +/-0,2°C).
 • Stopień ochrony IPX4, klasa ochrony I.
 • Certyfikacja: BEAB Intertek.

Dane techniczne:

Model: RCE 100
Moc grzewcza [kW]: 1
Wymiary [mm]:
- Szerokość: 675
- Wysokość: 546
- Głebokość: 105
Masa [kg]: 8,7
Zasilanie [V]: 230

W komplecie zestaw do montażu ściennego oraz przewód zasilający (dł. 1 m)

Pobierz PrestaShop