Najczęściej kupowane

Informacje

Ostatnio przeglądane

WMS 712 Piec akumulacyjny statyczny z podwójnym pomiarem temperatury Dimplex 1,7 kW

WMS 712

Nowy

Urządzenia z serii WMS, podobnie jak inne piece z rozładowaniem statycznym oddają zmagazynowane ciepło na zasadzie konwekcji, ogrzewając powietrze przepływające swobodnie przez blok akumulacyjny. Ilość oddawanego ciepła i temperaturę w pomieszczeniu regulują ruchome przesłony kanałów, przez które wypływa ciepłe powietrze. Konstrukcja urządzeń zapewnia wydajną pracę przy oszczędnej eksploatacji.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

778,05 zł

Więcej informacji

Ogrzewacze akumulacyjne WMS to wysoce wydajne urządzenia o zwartej konstrukcji, zaprojektowane z myślą o energooszczędnym ogrzewaniu zarówno w zastosowaniach domowych, jak i komercyjnych. Wykorzystując tańszą energię z taryf pozaszczytowych, akumulują ciepło, które następnie za pośrednictwem obudowy oraz specjalnej przepustnicy jest w sposób kontrolowany oddawane do pomieszczenia. Seria pieców statycznych posiada funkcję sterowania procesem ładowania, który w przypadku ogrzewaczy WMS odbywa się w sposób automatyczny.

Regulacja ładowania
• Automatyczne sterowanie ładowaniem. Wszystkie modele z serii WMS wyposażone są w ustawiany przez użytkownika, automatyczny regulator mocy pobieranej (ładowania). Użytkownik może wybierać komfortową dla siebie temperaturę i korzystać z ulepszonego systemu regulacji. Technologia podwójnego odczytu, mierząca temperaturę zarówno rdzenia akumulacyjnego, jak i pomieszczenia, działa poprzez dostrojenie automatycznego regulatora mocy pobieranej. Ilość pobieranej energii jest automatycznie regulowana w taki sposób, aby zapewnić utrzymanie komfortowej temperatury z jednoczesnym uwzględnieniem zmiennych warunków pogodowych oraz oszczędnej eksploatacji.

Zwiększona wydajność
Dla większego komfortu i lepszej kontroli istnieje możliwość uwolnienia zwiększonej ilości ciepła poprzez otwarcie specjalnej przepustnicy umieszczonej w górnej części urządzenia. Użytkownik decyduje o tym, kiedy wykorzystać zwiększoną ilość ciepła poprzez odpowiednie ustawienie pokrętła mocy oddawanej (regulator otwarcia przepustnicy). Przekręcenie pokrętła w kierunku minimum stopniowo opóźni moment rozpoczęcia wydzielania dodatkowej ilości ciepła. Przy ustawieniu pokrętła mocy oddawanej na maksimum, zwiększanie ilości uwalnianego ciepła będzie rozpoczynało się wczesnym popołudniem. Jest to doskonałe ustawienie dla obiektów komercyjnych, w przypadku których konieczne jest zapewnienie dodatkowego ciepła w godzinach użytkowania pomieszczeń. Po dokonaniu odpowiedniego ustawienia oddawanie dodatkowej porcji ciepła będzie następowało automatycznie każdego dnia.

Charakterystyka:

 • Automatyczna regulacja procesu ładowania pieca.
 • Zwarta konstrukcja typu "slimline" o głębokości 18 cm.
 • Efektywna, łatwa w montażu i neutralna dla powietrza izolacja z zastosowaniem microthermu i wełny mineralnej.
 • Rdzeń akumulacyjny złożony z cegieł w jednolitym formacie i grzałek rurkowych z izolacją mineralną.
 • Zabezpieczony zamykaną osłoną panel sterujący w górnej części obudowy.
 • Konsola ścienna oraz elementy podporowe (nóżki) na wyposażeniu seryjnym.
 • Kolor obudowy, kratki wylotu powietrza, oraz panelu sterowania kremowo biały.
 • Pojemność cieplna: 12 kWh.
 • Moc grzałek akumulacyjnych: 1,7 kW.
 • Waga: 77 kg.
 • Wymiary S/W/G 560*700*183 mm. 

Koszty transportu w zależności od wagi:
130,00,- (na palecie do 120 kg)

Montaż pieca: przez elektryka.

Polecamy skorzystanie z naszej usługi montażu pieca (na terenie Trójmiasta). Szczegóły na stronie:

http://www.dobregrzejniki.pl/product_info.php?cPath=36&products_id=1127