Najczęściej kupowane

Informacje

Ostatnio przeglądane

SHZ 80 LCD electronic comfort Ogrzewacz pojemnościowy Stiebel Eltron 80 litrów PREMIUM

232536

Nowy

Użytkownikowi zdecydowanemu na centralne, elektryczne ogrzewanie wody użytkowej STIEBEL ELTRON proponuje komfortowy, ciśnieniowy ogrzewacz SHZ-LCD, o pojemności od 30 do 150 litrów, zaopatrujący kilka punktów poboru wody. To wyjątkowe urządzenie posiada cały szereg atutów wyróżniających je z oferty rynkowej. Układ grzejny przystosowany jest do eksploatacji jednotaryfowej lub dwutaryfowej.

Więcej szczegółów

99 Przedmioty

3 479,83 zł

Więcej informacji

Użytkownikowi zdecydowanemu na centralne, elektryczne ogrzewanie wody użytkowej STIEBEL ELTRON proponuje komfortowy, ciśnieniowy ogrzewacz SHZ-LCD, o pojemności od 30 do 150 litrów, zaopatrujący kilka punktów poboru wody. To wyjątkowe urządzenie posiada cały szereg atutów wyróżniających je z oferty rynkowej. Układ grzejny przystosowany jest do eksploatacji jednotaryfowej lub dwutaryfowej. Korzystanie "z drugiej", tzw. tańszej taryfy zmniejsza koszty uzyskania ciepłej wody użytkowej. Ogrzewacze są przystosowane do zasilania jedno- lub trójfazowego.Temperatura nastawiana jest bezstopniowo w zakresie 20°C - 85°C. Bardzo dobrze zaizolowany zbiornik, pokryty idealnie gładką emalią "anticor" ® jest nie tylko trwały, ale też niezwykle energooszczędny. Przeprowadzone badania wykazały, że temperatura ciepłej wody magazynowanej w zasobniku po tygodniu pozostaje o ponad 10°C wyższa niż temperatura pomieszczenia, w którym znajdowało się urządzenie! Przemyślany sposób napełniania pozwala nawykorzystanie ciepłej wody w ilości równej pojemności zasobnika bez spadku temperaturyWoda ciepła nie miesza się z wpływającą do zasobnika wodą zimną.Elektroniczna regulacja, prosta obsługa i wyjątkowo ekskluzywne wzornictwo urządzenia zadowoli najbardziej wymagających Użytkowników. STIEBEL ELTRON zaleca stosowanie markowych i oryginalnych grup bezpieczeństwa, które zapewniają najwyższy komfort użytkowania, optymalne wykorzystanie c.w.u. oraz eliminują niekontrolowane wycieki wody z zaworu bezpieczeństwa.

Główne cechy:

 • Dostępna pojemność: 80 litrów.
 • Panel obsługowy urządzenia wyposażony w przyciski funkcyjne oraz czytelny ciekłokrystaliczny wyświetlacz LCD umożliwia odczyt oraz nastawę parametrów pracy:
  wybrana temperatura Użytkownika,
  ograniczenie temperatury,
  ilość ciepłej wody pozostającej do dyspozycji Użytkownika, przeliczana na litry wody podmieszanej o temperaturze 40°C,
  wskazania zużycia energii elektrycznej (w kWh) potrzebnej do ogrzania i utrzymania zadanej temperatury ciepłej wody,
  wskazania usterek i serwisowe oraz trybów pracy (grzałka wł./wył., szybkie nagrzewanie),
  wskaźnik zakamienienia.
 • Ogrzewacz ciśnieniowy zapewniający zaopatrzenie w c.w.u. wielu punktów poboru.
 • Możliwość zastosowania jako urządzenie bezciśnieniowe przeznaczone do zaopatrzenia w c.w.u. jednego punktu poboru.
 • Elektroniczna regulacja.
 • Napięcie znamionowe 230/400 V.
 • Zużycie energii na podtrzymanie temp./24 h: 0,66 kWh.
 • Rodzaj ochrony IP25.
 • Wymiary W/S/G 1050/510/510 mm.
 • Waga: 38 kg.
 • Podłączenie elektryczne 1/NE/PE; 2/N/PE; 3/N/PE. 

W przypadku przedpłaty na konto koszt transport wynosi 40 zł. 

Stiebel Eltron Polska zaleca stosowanie markowych i oryginalnych grup bezpieczeństwa, które zapewniają najwyższy komfort użytkowania, optymalne wykorzystanie c.w.u. oraz eliminują niekontrolowane wycieki wody z zaworu bezpieczeństwa.

KV 30 lub KV 40 (z zaworem bezpieczeństwa o ciśnieniu otwarcia 6 bar), lejkiem, syfonem służącym do odprowadzenia nadmiaru wody z zaworu bezpieczeństwa, oraz zaworem regulującym przepływ. Bez zaworu redukującego ciśnienie wody. Obudowa wykonana z mosiądzu, chromowana. Lejek wykonany z tworzywa sztucznego.
KV 30 w cenie 290,00 pln/brutto- przeznaczony dla ogrzewaczy: SH 10 SLi, SH 15 SLi, SH 30 ÷ 150 S, SHZ 30 ÷ 150 LCD.
KV 40 w cenie 399,00 pln/brutto- przeznaczony dla ogrzewaczy: SH 30 ÷ 150 S, SHZ 30 ÷ 150 LCD.

Pobierz PrestaShop