Najczęściej kupowane

Informacje

Ostatnio przeglądane

Konwektor CNS 150 Trend Stiebel Eltron 1,5 kW

Nowy

Konwektor CNS...Trend to idealne urządzenie do ogrzewania pomieszczeń, które nie posiadają ogrzewania stałego.

Więcej szczegółów

80 Przedmioty

555,46 zł

Więcej informacji

CNS TREND


ZASTOSOWANIE: ogrzewanie lub dogrzewanie bezpośrednie pomieszczeń salonu, łazienki, przedpokoju w gospodarstwach domowym lub pomieszczeniach biurowych. Niewielkie gabaryty i płaska obudowa.
WYPOSAŻENIE/KOMFORT: sterowany elektronicznie, wyposażony w regulator tygodniowy z wyświetlaczem LCD. Na panelu obsługowym istnieje możliwość nastawy temperatury pokojowej w zakresie + 5°C do + 30°C
z dokładnością co 0,5°C. Regulator tygodniowy posiada dwa wstępnie zaprogramowane tryby pracy i jeden tryb
do programowania indywidualnego. Funkcja „Start adaptacyjny” jako funkcja uczenia się w trybie programowania czasowego do zapewnienia temperatury komfortu. Oddzielnie programowalne tryb pracy: komfortowej, obniżenie nocne. Aby uniknąć niepotrzebnego zużycia energii podczas wietrzenia, przy otwartym oknie urządzenie przełącza się automatycznie na godzinę na funkcję "otwartego okna". Konwektor przy tej funkcji utrzymuje temperaturę pomieszczenia na poziomie 7°C. Wysokiej jakości grzałka rurkowa z lamelami ze stali nierdzewnej. Wytrzymała metalowa, lakierowana obudowa. Duży panel obsługowy z czytelnym wyświetlaczem LCD, umieszczony w górnej części konwektora. Blokada panelu obsługi przed niezamierzoną ingerencją w ustawienia.
INSTALACJA/SERWIS: łatwy i stabilny montaż, uchwyt ścienny dostarczany z konwektorem do zamocowania na ścianie z możliwością regulacji, konwektor wystarczy tylko zawiesić na uchwycie. W dostawie również elektryczny przewód przyłączeniowy dł. ok. 1m z wtyczką.
BEZPIECZEŃSTWO: VDE / CE, ochrona przeciwzakłóceniowa, rodzaj ochrony IP 24, klasa ochrony I, zintegrowany czujnik temperatury bezpieczeństwa.

Główne cechy:

›› elektroniczny regulator z wyświetlaczem LCD
›› panel sterowania z możliwością wyboru trybu z pracy z programatorem tygodniowym, funkcją wykrywania otwartego okna oraz z funkcją „Start adaptacyjny”
›› grzałka rurkowa z lamelami ze stali nierdzewnej
›› obudowa przednia jednoczęściowa bez oddzielnej kratki wylotu powietrza

  • Dostępny w mocy: 1,5 kW
  • Zakres nastaw temperatury 5-30°C.
  • Rodzaj ochrony IP24.
  • Podłączenie elektryczne 1/N/PE~230V.
  • Waga 6,0 kg.
  • Wymiary W/S/G:  450/582/100 mm.