Najczęściej kupowane

Informacje

Ostatnio przeglądane

Kamienna płyta grzejna MHG 35 Komfotherm Galaxis Stiebel Eltron 0,35kW Zobacz większe

Kamienna płyta grzejna MHG 165 E Komfotherm Galaxis Stiebel Eltron 1,65 kW

233647

Nowy

Ciepłonagromadzone w naturalnej kamiennej płycie jest emitowane w postaci długofalowych promieni (porównywalnych z promieniami słonecznymi), a więc ogrzewa ludzi i przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu równomiernie, nie powodując zawirowań powietrza, a jedynie niewielką cyrkulację.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

3 442,15 zł

Więcej informacji

Płyta z naturalnego marmuru- kolor dolimotowy marmur jest podgrzewana elektrycznie, sterowanie odbywa się za pomocą naściennego termostatu. Ciepło nagromadzone w naturalnej kamiennej płycie jest emitowane w postaci długofalowych promieni (porównywalnych z promieniami słonecznymi), a więc ogrzewa ludzi i przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu równomiernie, nie powodując zawirowań powietrza, a jedynie niewielką cyrkulację. Łagodne i kojące promieniowanie ciepła oznacza, że temperatura w pomieszczeniu może być o 2°C niższa niż w przypadku standardowych systemów ogrzewania powietrza.

Kamienne płyty grzewcze są wykorzystywane zarówno jako pojedyncze źródło ciepła, jak również do ogrzewania całego domu. Punkty mocujące nie są widoczne od przodu, co oznacza, że struktura płyty jest nienaruszona. Można ją zawiesić na ścianie w pionie lub poziomie.Wieszak na ręczniki jest dostępny jako wyposażenie dodatkowe. Niezwykła estetyka naturalnego kamienia oraz paleta 6 kolorów pozwala stworzyć wyjątkową atmosferę w pomieszczeniu.

Główne cechy: 
* Moc przyłączeniowa 1,65 kW. 
Instalacja w układzie poziomym lub pionowym.
Płyty bezobsługowe i wolne od zużycia eksploatacyjnego.
* Ochrona IP 25.
* Wymiary W/S/G: 600/ 1350/ 70 mm.
* Waga 70 kg.
* Kamień naturalny- dolomitowy marmur
* Deseń Galaxis.
* Częstotliwość 50/60 Hz. 
* Prąd znamionowy 7,2 A
* Ochrona IP 25.
* Podłączenie elektryczne 1/N ~230 V.